Višķu iela 21M, Daugavpils, LV-5410
info@infoapsardze.lv

Tehniskā drošība

INFO DISPECHER
Par pakalpojumu
1
K

as ir centrālā diennakts tehniskā drošība?

Apsardzes uzņēmuma pakalpojumu izmantošana ir visefektīvākais veids, kā samazināt uzbrukumu risku jūsu īpašumam, kā arī novērst materiālo un morālo kaitējumu. Tehniskās drošības dienests saņem signālu no objekta, apstrādā un analizē datus, nosūta mobilās grupas objekta pārbaudei un informē klientu par situāciju objektā. Centrālā drošības konsole nodrošina nepārtrauktu objekta vadības informācijas plūsmu ar sakaru kanālu dublēšanu un visu notikumu reģistrēšanu

Trauksme sastāv no:
Signalizācijas ierīces: infrasarkanie kustību detektori, akustiskie sensori triecienam un stikla salaušanai, magnētiskie sensori, kā arī citi specializētie detektori, trauksmes paneļi, trauksmes tastatūras, trauksmes pogas. Raidītājs, kas pārraida signālu uz centrālo drošības pulti. Signālu var pārraidīt dažādos veidos (izmantojot radio kanālu, GSM kanālu, telefona līniju, internetu utt.).
Centrālais drošības dienests, kas darbojas nepārtraukti 24 stundas diennaktī un kurā visus no objektiem saņemtos signālus reģistrē, analizē, apstrādā un glabā arhīvā.
Trauksme

Trauksme ir neatļauta iekļūšana objektā vai mēģinājums tajā iekļūt. Negadījumu var izraisīt arī nejaušs signalizācijas aprīkojuma bojājums. Trauksmes gadījumā signāls pienāk mūsu uzņēmuma drošības vadības panelī, un operatīvās reaģēšanas grupa nekavējoties iziet no objekta.
INFO DISPECHER имеет достаточное количество оперативных групп. После INFO DISPECHER ir pietiekams skaits operatīvo komandu. Pēc trauksmes saņemšanas no objekta darba grupas nekavējoties ierodas objektā un veic vajadzīgos pasākumus, ko paredz drošības pasākumi.

Pēc klienta pieprasījuma vienmēr ir iespēja aktivizēt īsziņu un e-pasta saņemšanas pakalpojumu par objektu – objekta atvēršanu, objekta aizvēršanu, trauksmes signālu, aprīkojuma bojājumiem, elektroinstalācijas bojājumiem utt. Pateicoties šim pakalpojumam, klients var pilnībā kontrolēt savu objektu 24 stundas diennaktī.

Turklāt mūsu uzņēmuma centrālais drošības vadības panelis var uzraudzīt ugunsdrošības sistēmu. Ja objektā izmantojas ugunsdzēšanas iekārta, apsardzes ekipāža nekavējoties dodas uz objektu un informē klientu, un, ja nepieciešams, arī informē ugunsdzēsēju depo.

Trauksmes poga

INFO DISPECHER piedāvā klientiem – gan juridiskām, gan fiziskām personām – papildu drošības risinājumu – trauksmes pogu. Trauksmes pogu var pastāvīgi uzstādīt pēc klienta pieprasījuma. Ja tiek nospiesta panikas poga, objektam nekavējoties tiks nosūtīta operatīvā grupa.
Šis drošības risinājums ir optimāls objektiem, kas darbojas 24 stundas diennaktī, kā arī paaugstināta riska objektiem (naktsklubi, veikali, bāri, restorāni, kafejnīcas, lombardi, valūtas maiņas punkti, spēļu zāles).

Tāpat ar drošības sistēmu palīdzību ir iespējams ne tikai novērst citu personu iekļūšanu objektā, bet arī novērst ugunsgrēku, plūdus, gāzes noplūdes, perimetra bojājumus un citus negadījumus.

Uzņēmuma INFO DISPECHER tehniskais personāls strādā 24 stundas diennaktī un nepieciešamības gadījumā ir gatavs doties uz objektu un novērst visus drošības traucējumus.

Citi mūsu pakalpojumi – Info Dispecher