Višķu iela 21M, Daugavpils, LV-5410
info@infoapsardze.lv
Pakalpojumi
INFO DISPECHER
Apsardzes uzņemuma pakalpojumi Latvijā
1
Iesakām Jums iepazīties ar mūsu pakalpojumiem un piedāvājumiem!

Cienījamie klienti! INFO DISPECHER aicina Jūs apmeklēt mūsu biroju! Jūsu ērtībai Jūs varat iepazīties ar visiem drošības sistēmu variantiem.

Jūs varat saņemt konsultāciju par visiem jautājumiem! Pēc Jūsu pieprasījuma Jūs varat pieaicināt konsultantu pie Jums.

Mūsu eksperti ir gatavi doties uz Jūsu objektu un izteikt piedāvājumu Jūsu objekta aizsardzībai!

FIZISKĀ AIZSARDZĪBA

Objektu fiziskā aizsardzība sākas ar objekta pārbaudi attiecībā uz iespējamiem riskiem un draudiem, veidiem, kā tos novērst, un ar visefektīvāko un racionālāko drošības sistēmas veidu meklēšānu.

VIDEONOVĒROŠANA

Mēs piedāvājam dažādu videonovērošanas sistēmu uzstādīšanu gan lieliem uzņēmumiem, gan ražotnēm, gan maziem birojiem, kafejnīcām un privātmājām.

UGUNSDROŠĪBA

Mēs sniedzam jebkura mēroga un sarežģītas ugunsdrošības sistēmas projektēšanas, uzstādīšanas un uzturēšanas pakalpojumus. Ugunsdrošības sistēma ir obligāta sabiedriskās vietās, piemēram, kafejnīcās, veikalos un citās.

TEHNISKĀ AIZSARDZĪBA

Signāla saņemšana no objekta, datu apstrāde un analīze, mobilās grupas nosūtīšana uz objektiem, lai veiktu objekta pārbaudi un klienta informēšanu par situāciju objektā. Centrālā drošības konsole nodrošina nepārtrauktu objekta vadības informācijas plūsmu ar sakaru kanālu dublēšanu un visu notikumu reģistrēšanu.

PIEKĻUVES SISTĒMAS

Mēs piedāvājam uzstādīt mājas un rūpniecības piekļuves sistēmas. Piekļuves sistēmas ir nepieciešamas ikvienam, kurš vēlas būt mierīgs par savu īpašumu, kontrolēt darbinieku vai klientu plūsmu. Izmantojot jaunāko sistēmu, ir iespējams kontrolēt darbinieku vai klientu pārvietošanos laikā un telpā.

TRAUKSMES SISTĒMAS

Uzstādīts sabiedriskās vietās – pansionātos, sociālajās mājās, bērnudārzos un citur, lai ātri brīdinātu visus cilvēkus, kas atrodas telpās, par briesmām. Mēs veicam gan sistēmas projektēšanu, gan uzstādīšanu, gan tās uzturēšanu.

Mūsu pakalpojumu īpašības
1
Apkalpošana

Drošības sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un uzturēšanu veic augsti kvalificēts uzņēmuma tehniskais personāls. Mēs strādājam tikai ar augstas kvalitātes, pārbaudītu aprīkojumu.

Cenas

Mums ir saprātīgas uzstādīšanas cenas un mēneša maksa, daži pakalpojumi tiek sniegti bez maksas (atslēgšana, pieslēgšana, pārslēgšana, informācijas par objektu ievadīšana sistēmā, plānotā apkope)

}}
Monitorings

Uzņēmuma tehniskais personāls 24 stundas diennaktī uzrauga apsargātas telpas, konsultē par drošības sistēmu darbību un īsā laikā novērš tehniskas problēmas.

CITI MŪSU PAKALPOJUMI – Info Dispecher