Višķu iela 21M, Daugavpils, LV-5410
info@infoapsardze.lv

Videonovērošana

INFO DISPECHER
Par pakalpojumu
1
U

zņēmums INFO DISPECHER piedāvā uzstādīt dažādas videonovērošanas sistēmas gan lieliem uzņēmumiem, gan ražotnēm, gan maziem birojiem, kafejnīcām un privātmājām. Videonovērošanas sistēma nodrošina video ierakstīšanu par to, kas notiek telpās un teritorijā noteiktā laika posmā.
Videonovērošanas sistēmas var izmantot gan kā reāllaika uzraudzības sistēmu, gan kā sistēmu vēsturiskā notikumu gaitas atjaunošanai. Videonovērošanas sistēma ir visefektīvākā, ja tā papildus tiek kombinēta ar citām drošības sistēmām – apsardzes sistēmu, piekļuves kontroles sistēmu, ugunsdrošības sistēmu un sakaru sistēmu. INFO DISPECHER piedāvā:

  • Nakts videonoverošana un bezvadu kameras;
  • Profesionālās videonoverošanas sistēmas uzstādīšana un tas apkope;
  • Video uzraudzības veidi: lokālā, tālvadīgā, digitālā un analogā.

Uzņēmums INFO DISPECHER piedāvā mājas un rūpniecības piekļuves sistēmu uzstādīšanu, slavenākā piekļuves sistēma ir domofons. Domofons – novērš nesankcionētu iekļūšanu nepiederošu personu telpās. Domofonus var uzstādīt uz kāpņu telpās un pat atsevišķiem dzīvokļiem. Mūsdienu nemierīgajos laikos drošības problēma bieži parādās pirmajā vietā, tāpēc domofonus var atrast dzīvokļos, birojos, vasarnīcās, skolās, pat bērnudārzos.

Domofonu veidi:
Video domofons (galvenie video domofonu komponenti ir monitors, izsaukšanas panelis, kurā ir iebūvēta videokamera, ar tālvadību bloķējama atslēga, kā arī sakaru līnija);
Tās uzdevums ir parādīt, kas notiek ārpus jūsu durvīm, un veikt divpusēju audio komunikāciju ar apmeklētāju. Monitors arī dod spēju kontrolēt slēdzeni;
Audio domofons (galvenie audio domofonu komponenti ir zvanu panelis, kas nodrošina izsaukumu uz nepieciešamo dzīvokli).

Citi mūsu pakalpojumi – Info Dispecher