Višķu iela 21M, Daugavpils, LV-5410
info@infoapsardze.lv

Piekļuves sistēmas

INFO DISPECHER
Par pakalpojumu
1
K

ompānija INFO DISPECHER piedāvā mājas un industrialās piekļuves sistēmu uzstādīšanu. Piekļuves sistēma ir vajadzīga visiem, kuri grib būt mierīgam domājot par savu īpašumu, kontrolēt darbīnieku un klientu straumi. Ar jaunāko sistēmu palīdzību ir iespējams kontrolēt darbīnieku un klientu pārvietošanās laikā un telpā. Kompānija INFO DISPECHER piedāvā vairāku piekļuves sistēmu veidus:

  • Karšu sistēma;
  • Čipu sistēma;
  • Biometriskā sistēma;

Vispazīstamakā piekļuves sistēma ir namrunis. Namrunis noverš brīvu (nesankcionētu) svešinieku piekļuvi. Namruni var būt novietoti kāpņu telpās, gaiteņos un pat atsevišķos dzīvokļos. Mūsu nemierīgajā laikā drošības problēma bieži ir pirmajā vietā, tādējādi namruņus var atrast dzīvokļos, birojos, vasarnīcās, skolās, pat bērnu darzos. Namruņu tipi:

  • Videonamrunis (šī namruņa pamatkomponenti ir monitors, izsaukumu panelis ar videokameru, tālvadības slēdzeni un sakara linīju);
    Tā uzdevums ir parādīt, kas notiek aiz Jūsu durvīm un veikt abpusēju audiosakaru ar apmeklētāju. Monitors dod iespēju kontrolēt Jūsu tālvadības slēdzeni.
  • Audionamrunis (šī namruņa pamatkomponenti ir izsaukumu panelis, kura veic izsaukumu uz vajadzīgu dzīvokļi un sakaru ar to, dzīvokļa komunikācijas ierīce sakaram ar apmeklētāju, slēdzene, kura bloķe ieejas dūrvis, atslēga (nav vienmēr obligāta) lai iedzīvotāji varētu atvērt dūrvis. Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumus video un audionamruņu uzstādīšanai birojos, daudzdzīvokļu namos, privātmājās.
Citi mūsu pakalpojumi – Info Dispecher