APSARDZE UN DROŠĪBA
KONTAKTTĀLRUNIS :

(+371) 29909933


Ugunsgrēka autonomie detektori
No 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem.
No 2008.gada 1.marta Latvijā jaunuzbūvētās, rekonstruētās un renovētās dzīvojamās ēkās obligāti dzīvokļus jāaprīko ar ugunsgrēka autonomiem detektoriem.
Ugunsgrēka autonomo detektoru pielietošana, kā rāda pasaules pieredze, ir efektīvs risinājums, lai pasargātu mājokļa iemītnieku dzīvības no pēkšņa ugunsgrēka briesmām, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  aicina iedzīvotājus arī iepriekš būvētās ēkās savai  drošības nodrošināšanai iegādāties un uzstādīt ugunsgrēku autonomos detektorus.
Līdz 2020.gadam visos mājokļos būs jāievieš dūmu detektori
Valdība ir apstiprinājusi jaunus Ugunsdrošības noteikumus un viens no noteikumu projekta punktiem paredz, ka pilnīgi viss 
dzīvojamais sektors, tostarp padomju gados uzceltie mājokļi, no 2020.gada obligāti jānodrošina ar ugunsgrēka detektoru.
Postošais ugunsgrēks jūnija sākumā Londonā pievērsis pastiprinātu uzmanību ugunsdrošības tēmai arī Latvijā. Speciālisti uzsver – bieži vien uguns nelaimi būtu bijis iespējams novērst, ja mājoklis būtu aprīkots ar dūmu detektoru. Līdz 2020. gadam šai ierīcei jābūt uzstādītai katrā mājoklī, tādēļ sadarbībā ar automatizēto ēku vadības sistēmu centru JUNG apkopojām būtiskākās lietas, kas jāzina ikvienam, kurš savās mājās plāno uzstādīt dūmu detektoru. 

Kas jāzina, mājoklī uzstādot dūmu detektoru?
© SIA Info Dispečers
Created by Inibrand
AK DAUGAVPILS   Baltic security   Автошкола Vikingi